У Бахмуті Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки розпочало новий навчальний рік
03 Вересня 2019 Поділитися
У Бахмуті Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки розпочало новий навчальний рік

2 вересня Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки знову відчинило свої двері для учнів і студентів – уже вп’яте в Бахмуті, на базі спортивно-оздоровчого табору «Вогник», де заклад відновив свою роботу після переміщення з Донецька.

На святі Першого дзвоника дітей, їх батьків та вчителів з початком нового навчального року привітали в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, заступник голови відділення НОК України в Донецькій області, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, член виконкому регіонального відділення НОК, директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. Сергія Бубки Ігор Анушкевич, начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Махничева. Почесні гості побажали хлопцям і дівчатам віри у власні сили, наснаги для підкорення нових висот у навчанні та спорті, і висловили щиру подяку педагогам та тренерам за їхній внесок у виховання освічених, сильних та патріотичних молодих людей, які гідні носити звання учнів та студентів училища імені славетного спортсмена, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

В урочистій атмосфері під оплески присутніх відзнаки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації отримали найкращі представники викладацького складу. Грамоти ДВУОР ім. С.Бубки вручили також студентам, які відзначились активною участю в житті училища та високими досягненнями в навчанні. Посвідчення майстрів спорту України з вільної боротьби отримали Євгенія Сєдих, Віолета Семчова та Аїда Керимова.

Після того, як пролунав перший дзвоник, дітей запросили до класних кімнат та аудиторій на перший урок «Ми – патріоти незалежної України».

Зазначимо, що на початок вересня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки налічується 325 учнів – 156 учнів шкільного блоку та 169 студентів. Заняття проводитимуться з 13 видів спорту – з нового навчального року додалися триатлон та тхеквондо.

 

Медіа