До Києва з візитом завітав президент УЄФА
05 Вересня 2019 Поділитися
До Києва з візитом завітав президент УЄФА

Сьогодні у Будинку футболу відбулася робоча зустріч президента УЄФА Александера Чеферіна з керівництвом Української асоціації футболу на чолі з її президентом, віце-президентом Національного олімпійського комітету України Андрієм Павелком, президентом НОК України Сергієм Бубкою.

У зустрічі також узяли участь володар «Золотого м'яча»-1975, співголова Ради стратегічного розвитку професіонального футболу УАФ Олег Блохін, головний тренер національної збірної України, володар «Золотого м'яча»-2004 Андрій Шевченко, тренер збірної України U-20, яка стала чемпіоном світу в Польщі, Олександр Петраков, тренер збірної України серед ветеранів Анатолій Дем'яненко, перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, перший віце-президент УАФ Олег Протасов, генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький.

Учасники дискусії обговорили низку питань, зокрема, перспективи проведення в Україні чемпіонату світу з футболу серед збірних U-17 або U-20, матчу за Суперкубок УЄФА чи фіналу Ліги Європи, організацію в Києві одного з найближчих Конгресів УЄФА, а також проект будівництва першої в історії України бази для національних збірних.

Президент УЄФА вкотре висловив свою підтримку УАФ, дав високу оцінку розвитку футбольної інфраструктури в нашій країні, відзначив ініціативність УАФ і готовність керівництва асоціації ділитися своїм досвідом та ідеями з колегами з інших країн.

Під час обговорення Сергій Бубка відзначив: «Сьогодні футбол залишається грою номер один як у світі, так і в нашій країні. Приємно, вже втретє вітати в Україні пана Чеферіна. Цей візит – дуже важлива подія для українського спорту та футболу зокрема. Приємно, що президент має стратегічне бачення на важливі питання розвитку футболу в нашій країні, підтримує ініціативи українських колег».

Він висловив щирі слова вдячності пану Павелку. «Андрій Васильович активно опікується українським спортом, очолюючи не лише Українську асоціацію футболу, а й відділення НОК України в Дніпропетровській області, яке є лідером загальноукраїнського рейтингу. Хочу висловити слова вдячності за насичену та ефективну роботу, як у напрямку українського футболу, так і розвитку олімпійського руху на Дніпропетровщині», - підкреслив головний олімпієць країни.

Медіа