Сергій Бубка взяв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя відділення НОК України в Донецькій області та 50-річчя ШВСМ
06 Вересня 2019 Поділитися

Сьогодні в Соледарі на Донеччині відбувся урочистий захід «Я зможу все заради спорту» з нагоди двох великих ювілеїв спортивної Донеччини: 25-річчя відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та 50-річчя Школи вищої спортивної майстерності.

Привітати спортивну громаду Донецького краю завітали президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Комісії атлетів НОК України, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України Ольга Саладуха, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, заступник голови Вадим Філашкін, представники регіональних осередків Олімпійського комітету, фахівці сфери, спортсмени.

«Для мене особисто Донеччина – це мій рідний край: приїхавши простим хлопчиком із Луганська, саме тут я зміг досягти високих спортивних результатів та стати тією людиною, якою є сьогодні. Слова у назві сьогоднішнього святкового заходу: «Я зможу все заради спорту» - змушують задуматися… Дійсно, незважаючи на усі труднощі, Донеччина продовжує залишатися спортивним регіоном, в якому люди щиро люблять спорт, тут приділяється велика увага спорту», - сказав під час свого вітального слова Сергій Бубка.

Він висловив щирі слова вдячності за вагому підтримку олімпійського руху на Донеччині Павлу Кириленку та його команді, висловивши впевненість, що при подібній увазі та підтримці й надалі в регіоні зростатиме нове покоління чемпіонів, виховуватиметься здорова молодь та нація.

«Щира вдячність за ефективну та насичену діяльність голові відділення НОК в Донецькій області Віктору Ремському. Дійсно, з вашим приходом відділення отримало нове дихання: успішно впроваджуються проекти Олімпійського комітету, надається підтримка у підготовці спортсменам регіону, приділяється увага розвитку дитячого спорту», - сказав президент НОК.

Він відзначив, що не дивлячись на складну ситуацію в регіоні продовжують роботу спортивні заклади та функціонують спортивні споруди.

«Яскравий приклад – наш «ювіляр», Школа вищої спортивної майстерності Донецької області, яку успішно очолює Крістіна Русінова. Приємно, що заклад залишається справжньою кузнею успішних та талановитих олімпійців, здатних боротись за найвищі нагороди світових та європейських першостей», - додав Сергій Бубка.

«Символічно, що саме сьогодні в цей святковий день Святогірська міська рада прийняла рішення щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою під будівництво олімпійської бази, яка буде доступна як для спорту вищих досягнень, так і масового спорту, занять фізичною культурою пересічних громадян. Це дуже чудова новина й справжній подарунок! Я неодноразово говорив, що такі бази повинні бути в різних частинах країни: в центрі, на сході й заході, півдні й півночі. Президент України Володимир Зеленський акцентував увагу саме на питанні розбудови спортивної інфраструктури й приємно, що ці амбітні плани спільними зусиллями починають успішно втілюватися у життя», - додав керманич НОК.

Він привітав «ювілярів», побажавши подальшого розвитку спорту в регіоні та гарних справ на благо олімпійського руху України.

Сергій Бубка вручив нагороди та пам’ятні подарунки фахівцям сфери, а також передав колективу відділення НОК в Донецькій області та ШВСМ сертифікати на отримання сучасної техніки.

Відзначимо, що за останні два роки це вже третій візит головного олімпійця країни на Донеччину, під час яких ним було передано спортсменам Луганського та Донецького краю сучасне спортивне обладнання для таких видів спорту, як спортивна гімнастика, легка атлетика, важка атлетика, триатлон та велоспорт на загальну суму близько 4 мільйонів гривень.

Медіа