Олімпійський урок стартував у Івано-Франківську
09 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський урок стартував у Івано-Франківську

Ось і завершилися літні канікули, і до школярів повернулися навчальні будні. І аби розширити учнівський кругозір, виховати в них повагу до фізичної культури та спорту, олімпійських цінностей та олімпізму загалом Відділення НОК в Івано-Франківській області традиційно втілює в загальноосвітніх навчальних закладах проєкт Націоанального олімпійського комітету України Олімпійський урок.

Практично водночас із всеукраїнським Олімпійським уроком відбувся захід у загальноосвітній школі №11, а учасниками стали учні шостих класів.

В гості до учнів завітала Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIX літніх Олімпійських ігор у Пекіні Дарія Згоба, яка на початку уроку поспілкувалася з учнями на тему дуже важливих у наш час цінностей та поділилася міркуваннями, як їх варто застосовувати в реальному житті.

Далі Дарія провела олімпійську розминку під запальну музику та взяла участь у естафетах, які демонстрували один із головних олімпійських принципів «Головне – не перемога, а участь».

На завершення Олімпійського уроку Дарія Згоба разом із представниками відділення НОК Володимиром Антонцем та Марією Чемерис вручили дітям та їхньому вчителю подарунки від Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на пам'ять.

Медіа