#OlimpicLab став родзинкою свята водних видів спорту у Миколаєві
09 Вересня 2019 Поділитися
#OlimpicLab став родзинкою свята водних видів спорту у Миколаєві

Суботнім ранком, 7-го вересня на Нижній набережній Миколаєва розпочалося масштабне спортивне свято – «Парад водних видів спорту».

Регіональне відділення Національного олімпійського комітету в Миколаївській області долучилося до святкування, організувавши інтелектуально-пізнавальний захід – напрямок «Чат з олімпійцями та лідерські навички» всеукраїнського проєкту НОК України #OlimpicLab.

До юних гостей Параду водних видів спорту з майстер-класом завітали відомі спортсмени Миколаївщини, а саме: Антон Холязніков – чемпіон світу з академічного веслування та учасник Олімпійських Ігор 2012 в Лондоні, Антон Бондаренко – чемпіон світу з веслування на тренажерах Concept 2, і Сергій Євдокімов – призер чепіонату Європи з академічного веслування.

Окрім традиційної презентації та розповіді спортсменів про свої досягнення, учасники заходу мали нагоду  випробувати свої сили у змаганнях на концептах. 

На завершення переможці та призери отримали подарунки, а кожен з учасників #OlympicLab – пам’ятний сувенір з символікою НОК України.

«Такі заходи як #OlimpicLab дуже важливі, приємно що діти виявляють зацікавленість і відкривають для себе нові види спорту. На жаль, не всі знайомі з академічним веслуванням, а спортивна молодь наразі не надто зацікавлена виступати за рідне місто через повну відсутність інфраструктури, саме через це місто позбавляє себе іменитих спортсменів», – зазначив Антон бондаренко у коментарях прес-службі Відділення НОК у Миколаївській області.

Медіа