У Краматорську школярів-представників Донеччини тепло провели на фінал «Олімпійського лелеченяти»
09 Вересня 2019 Поділитися
У Краматорську школярів-представників Донеччини тепло провели на фінал «Олімпійського лелеченяти»

7 вересня в Краматорську відбулись урочисті проводи команди школярів Донеччини на фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який дев’ятий рік поспіль проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Право представити Донецьку область на фіналі у Києві в Міжнародному дитячому центрі «Артек» здобули учні Билбасівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов’янського району, які здобули перемогу на обласному етапі заходу.

З привітаннями до дітей і побажаннями проявити свої найкращі здібності звернувся голова відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський.

«Мені дуже приємно, що саме учні з Билбасівки перемогли на обласному етапі всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», адже ви представляєте першу відремонтовану і оновлену опорну школу Донеччини. Звичайно, це серйозна відповідальність, але я впевнений, що ви будете дуже старатися, аби в Києві увійти до трійки найкращих. А наочний прикладом згуртованості й наполегливості для всіх є команда з Великої Новосілки – переможці фіналу «Олімпійського лелеченяти» у 2017 році. Щиро бажаю вам наснаги, віри у свої здібності та жаги до самовдосконалення!» – сказав Віктор Ремський.

З 9 до 15 вересня хлопці і дівчата визначатимуть найкращих у конкурсі презентацій, вікторині, змаганнях з волейболу, естафетах. Зазначимо, що захищати честь Донеччини на всеукраїнському рівні школярі будуть у новій спортивній формі, наданій відділенням НОК України в Донецькій області.

Медіа