У Кропивницькому завершився десятиденний спортивно-танцювальний табір для дітей та молоді
09 Вересня 2019 Поділитися
У Кропивницькому завершився десятиденний спортивно-танцювальний табір для дітей та молоді

Табір діяв на базі Кропивницького дитячо-юнацького клубу «Гірник» за підтримки Відділення НОК України в Кіровоградській області.

Можливість активно відпочити мали понад 60 дітей – юнаків та дівчат віком від 4 до 20 років, які були розділені на 4 загони.

Роботу табору було організовано за співпраці регіонального Відділення НОК із колективом-студією хореографічного мистецтва «Аеліта» управлінням молоді та спорту міської ради міста Кропивницького, управлінням освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Для учасників табору організатори підготували насичену програму, до якої увійшли різноманітні квести, спортивні змагання та естафети, заняття з акторської майстерності, майстер-класи з хореографії та художньої гімнастики від викладачів «Аеліти» та майстра спорту з художньої гімнастики Вікторії Фесюк, педагогів київських танцювальних шкіл MyWay та TopOne, а також заняття з медичної та військової підготовки та навіть майстер-клас з візажу.

За виконання завдань на заняттях та участь у змаганнях діти отримували оцінки у вигляді наліпок й таким чином – «бали» до рейтингу.

В останній день табору в лісопарковій зоні міста відбувся масовий квест із безліччю інтелектуальних, творчих та спортивних завдань, оголошенням рейтингу учасників та святом вуличної їжі.

На завершення всі учасники табору отримали від обласного відділення Національного олімпійського комітету України різноманітні подарунки.

Медіа