Сергій Бубка зустрівся з корейською делегацією
10 Вересня 2019 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з корейською делегацією

До Олімпійської дому завітала представницька делегація Асоціації спортивного обміну Південної та Північної Кореї, яку зустрів президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Ще свіжі в пам'яті події ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 в Пхьончхані, коли КНДР та Південна Корея вперше за 12 років вийшли на церемонію відкриття під одним прапором. Ця історична подія вчергове засвідчила потужну роль та високу місію спорту в об'єднанні людей та цілих народів», - відзначив під час зустрічі керманич НОК України.

Відзначимо, що цими днями Асоціація отримала почесну відзнаку за встановлення миру через спорт міжнародної премії «Золотий мангуст», яка щороку проходить в Одесі.

«Приємно відзначити, що Південна та Північна Кореї мають плани стати господарями Олімпійських ігор-2032. Це дуже чудова ініціатива, яка, переконаний, лише сприятиме об'єднанню корейського народу. Це непроста мета, але дуже важлива й зичу вам успіхів на шляху до її втілення у життя», - додав Сергій Бубка.

Під час бесіди корейські колеги згадали нещодавню зустріч збірної Південної Кореї з командою України в рамках фіналу чемпіонату світу U-20 з футболу, в якій українці святкували перемогу з рахунком 3:1. «Це був цікавий поєдинок й українські футболісти вчергове продемонстрували свою високу майстерність та підтвердили прекрасні традиції вітчизняного футболу. Видатна перемога України на світовій футбольній першості вчергове нагадала корейському народу про славні спортивні традиції вашої країни. Ми вдячні Україні за співпрацю. Нам дуже приємно, що свою олімпійську медаль ви вибороли саме в Кореї, тому, вважаємо, наша країна посідає особливе місце в вашому житті», - відзначили представники Асоціації, звертаючись до Сергія Бубки.

Присутні також обговорили шляхи можливої взаємодії щодо розширення можливостей обміну досвідом країн в області спорту, залучення спортсменів і тренерів, зокрема, в боксі та бейсболі.

Медіа