В Києві напередодні професійного свята відзначили спортсменів, тренерів та фахівців сфери
11 Вересня 2019 Поділитися
В Києві напередодні професійного свята відзначили спортсменів, тренерів та фахівців сфери

Сьогодні в приміщенні Київської міської державної адміністрації з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулося вшанування спортсменів та тренерів української столиці й працівників сфери.

В урочистому заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, віце-президент НОК України Равіль Сафіуллін, заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, начальник управління молоді та спорту КМДА, член Виконкому НОК Вадим Гутцайт.

«Приємно, що українські атлети, незважаючи ні на які труднощі, продовжують досягати вагомих спортивних результатів, сприяти ствердженню та піднесенню авторитету нашої країни в міжнародній спільноті», - сказав під час свого вітального слова президент НОК.

Сергій Бубка згадав про прекрасні нещодавні здобутки українських спортсменів та представників Києва, зокрема, на ІІ Європейських іграх в Мінську, їх чудові цьогорічні виступи на чемпіонатах світу та Європи.

«В Мінську-2019 українська команда посіла 3 загальнокомандне місце і виборола 51 нагороду, з яких 21 медаль на рахунку спортсменів-киян – 7 золотих, 5 срібних та 9 бронзових. Окрім цього Ольга Харлан, Дар'я Білодід, Олена Кривицька, Ігор Рейзлін, Юлія Джима та інші представники української столиці порадували нас прекрасними виступами на світових та європейських першостях. Дуже хочеться, щоб Київ як столиця й надалі залишався прикладом щодо розвитку спорту вищих досягнень, масового спорту, наявності належної спортивної інфраструктури», - сказав він.

Сергій Бубка висловив щирі слова вдячності усім ветеранам спорту, спортсменам, тренерам, лікарям, масажистам, фахівцям галузі, всім, хто віддають усі сили, знання, досвід, душу та серце заради цих високих досягнень. Керманич НОК привітав присутніх з професійним святом, вручивши спортсменам і тренерам нагороди НОК.

Медіа