У Чернівцях урочисто дано старт «Олімпійському уроку»
12 Вересня 2019 Поділитися
У Чернівцях урочисто дано старт «Олімпійському уроку»

12 вересня у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» було проведено Всеукраїнський олімпійський урок, який започаткований Національним олімпійським комітетом України разом з Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України.

Олімпійський урок розпочався з церемонії відкриття на якій були присутні почесні гості: голова відділення НОК України у Чернівецькій області, віце-президент Федерації легкої атлетики України, чемпіон світу з легкої атлетики, заслужений майстер спорту Івану Гешко, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту, комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради Дмитро Макаренко, голова відділення Олімпійської академії України в Чернівецькій області Юрій Ячнюк, учасник Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Микола Лабовський.

Показові виступи продемонстрували студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з художньої гімнастики, срібні призери чемпіонату України та бронзові призери ХIV Літньої Універсіади України, до яких також долучились відділення ДЮСШ № 1 м. Чернівці з художньої гімнастики, боксу, вільної боротьби, баскетболу, футболу під керівництвом своїх тренерів.

Кількість учасників, які були залучені до заходу, перевищили 300 осіб, а рівень їхніх фізичних здібностей продемонстрував високі показники з фізичної підготовленості. Також були проведені естафети для школярів шкіл м. Чернівці.

Цього річ місце проведення заходу сприяло залученню великої кількості учасників та проведення заходу на високому організаційному рівні.

Слід зазначити, що у якості волонтерів даного заходу виступили студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини, які продемонстрували високий рівень в організації та проведенні даного заходу.

Усі учасники заходу отримали пам’ятні подарунки та призи від Відділення національного олімпійського комітету в Чернівецькій області.

Медіа