«Олімпійський урок у Вишиванці»
13 Вересня 2019 Поділитися
«Олімпійський урок у Вишиванці»

До Івано-Франківського дошкільного навчального закладу №35 «Вишиванка» завітали гості з відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області: учасниця Ігор XXVIII в м. Афіни ( Греція), рекордсменка Європи, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Неля Непорадна та представник відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Володимир Антонець.

Разом з гостями до садочку завітав і проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок», який відбувся у формі Олімпійських ігор, а всі дітки, які взяли в ньому участь,  були справжніми олімпійцями.

Розпочалося все з легенької пробіжки на чолі з Нелею Непорадною, яка також долучилась до розминки разом з дітками, що вже традиційно відбулась під веселі музичні мотиви.

А далі юні олімпійці визначали вправнішого у різного роду естафетах, що символізували певний вид спорту і неабияк зацікавили дітей. До слова, на цих «Олімпійських іграх» були присутні навіть глядачі – вихованці молодшої групи, які активно підтримували своїх колег. А перемогу за підсумками змагань знову ж таки здобула дружба.

Слід відзначити, що відношення дітей до фізичної культури та вміння виконувати вправи приємно вразили гостей, а це, звісно, результат роботи інструктора з фізичного виховання Світлани Семенишин та керівника закладу Наталії Кучеренко.

На завершення всі учасники «Олімпійських ігор» отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та звісно багато позитивних емоцій, які яскраво засяяли на спільному фото.

Медіа