Представлено талісман І Всесвітніх пляжних ігор
13 Вересня 2019 Поділитися
Представлено талісман І Всесвітніх пляжних ігор

Забавний дельфін Долфі став талісманом І Всесвітніх пляжних ігор Асоціації національних олімпійських комітетів, які з 12 по 16 жовтня відбудуться в Досі (Катар).

Символ турніру уособлює дух Ігор з грайливим характером, постійною посмішкою й відданістю справі збереження океану і навколишнього середовища в чистоті.

Організатори відзначають: «Жодна тварина не відображає наш емоційний зв'язок з океаном краще, ніж дельфін. І Всесвітні пляжні ігри АНОК - це грандіозне спортивне свято Планети й Долфі допоможе гостинно та яскраво прийняти близько 100 країн-учасниць в Досі. Цей турнір збере людей, які готові насолоджуватися спортом й дружньою атмосферою. Переконані, талісман змагань додасть позитивного настрою учасникам та гостям спортивного форуму».

Нагадаємо, І Всесвітні пляжні ігри зберуть понад 1360 спортсменів зі всієї планети, які розіграють 34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах.

Україна на Іграх буде представлена у 7 видах спорту та 8 дисциплінах, а саме: плавання, баскетбол 3х3, пляжний футбол, спортивне скелелазіння, акватлон, воднолижний спорт (стрибки на водних лижах та вейкбординг), пляжна боротьба. Загалом кваліфікацію на змагання здобули 32 українських атлети.

Медіа