У ЗОШ №23 Дніпра урочисто відкрили обласний Олімпійський тиждень
13 Вересня 2019 Поділитися
У ЗОШ №23 Дніпра урочисто  відкрили обласний Олімпійський тиждень

У спеціалізованій багатопрофільній середній школі №23 міста Дніпра відбувся урочистий захід – відкриття обласного Олімпійського тижня на Дніпропетровщині.

Цей захід став дуже масовим – в ньому взяли участь більше трьох сотень учасників. А яким було сузір’я почесних гостей! Начальник управління молоді і спорту ОДА, заступник голови обласного відділення НОК України Олександр Пшеничников, дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу, ректор Придніпровської академії фізичної культури і спорту, член виконкому регіонального НОКу Віктор Савченко, Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 з веслування академічного Анастасія Коженкова, голова Соборної районної у м. Дніпро ради Артем Тімарєв, виконавчий директор В НОК України Олександр Дювбаков, Заслужені тренери України з боротьби Микола Ставрінов та Микола Махінько та з боксу Олексій Шевченко, президент хокейного клубу “Придніпровськ-2003” Костянтин Таратута та інші гості.

Діти дуже ретельно підготувались до свята спорту та здорового способу життя. Різноманіття та “передзвін” їх медалей, завойованих у різних видах спорту, заворожував. Але, впевнені, всі їх головні перемоги у спорті та у житті ще попереду! І після урочистого відкриття Олімпійського тижня, підняття прапорів держави та НОК України, на гостей та глядачів заходу чекали показові виступи з багатьох видів спорту, як: футбол, бокс, боротьба, дзюдо, художня гімнастика, баскетбол, навіть хокей та фігурне катання. Щоправда, не на ковзанах, а на роліках. Художні, танцювальні виступи та багато іншого.

Від Відділення НОК України ми вручили вчителям фізичної культури школи набор спортивного інвентарю для ще більш якісного проведення уроків та занять. Надалі свято Олімпійського тижня закрокує всіма кутками Дніпропетровщини!

Медіа