Олімпійський урок в Миколаївській громаді на Донеччині
16 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський урок в Миколаївській громаді на Донеччині

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Миколаївці на базі СОК «Енергетик» відбувся Олімпійський урок під гаслом: «Здорові діти-здорова нація».

На урочистому відкритті школярів та мешканців міста привітали директор структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» Олександр Яшин, виконавчий директор відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської ОТГ Людмила Бутко, голова Донецької обласної організації ФСТ «Україна» Юлія Тернова. 

В змаганнях на Олімпійському уроці взяли участь всі школи громади. Програма розпочалася з «Розминки з чемпіоном». ЇЇ провела тренер СОК «Енергетик», бронзова призерка Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі Ксенія Дарчук. В командах діти змагалися в таких естафетах: естафетний біг, біг зі скакалкою, футболіст, змійка. В різних номінаціях спортсмени боролися за звання найспритнішого та найшвидшого. Суддями були інструктор-методист СОК «Енергетик» Наталья Рязанова та тренер-викладач СОК «Енергетик» Віктор Симоненко. 

Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ команди з синхронного плавання під керівництвом Заслуженого тренера України Ірини Гребеннікової. Дивлячись на ті результати, які показали юні спортсменки, глядачів охопило відчуття гордості і радості, а також сподівання, що це і є майбутні учасники Олімпійських ігор. 

За результатами змагань перше місце в естафеті отримала команда ЗЗСО № 4. Данило Рзаєв отримав номінацію найшвидший, а Олександр Демитренко – найспритніший.

Усі учасники Олімпійського уроку отримали пам’ятні подарунки від регіонального Відділення НОК України та ПАТ «Донбасенерго».

 

Медіа