Відома сноубордистка Аннамарі Чундак завітала на Олімпійський урок на Прикарпатті
16 Вересня 2019 Поділитися
Відома сноубордистка Аннамарі Чундак  завітала на Олімпійський урок на Прикарпатті

На Закарпатті У ЗВО «Східно-європейський слов’янський університет» відбувся Олімпійський урок, присвячений Дню фізичної культури та спорту. У гості до студентів та викладачів завітали голова Закарпатського відділення НОК України Іван Риляк та срібний призер чемпіонату світу із сноубордінгу, учасниця трьох Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорту Аннамарі Чундак.

    Олімпійський урок відкрила ректор ЗВО  «Східно-європейський слов’янський університет», к.і.н. Людмила Несух, яка подякувала Закарпатському відділенню НОК України за багаторічну плідну співпрацю в організації спортивних заходів університету, розповіла про спортивні досягнення студентів закладу освіти та про плани у галузі спорту на період поточного навчального року.

   Іван Риляк розповів про роботу Закарпатського відділення НОК України, про успіхи спортсменів нашого краю на Всеукраїнській та міжнародній аренах, назвав кандидатів до Олімпійських збірних України – вихованців закарпатського спорту та закликав всіх вивчати та дотримуватися в житті прекрасних олімпійських ідеалів.

   Аннамарі Чундак розкрила секретисноубордінгу як видц спорту, про плани підготовки до наступного зимового сезону та зимових Олімпійських ігор 2022 року. Після виступу Заслужений майстер спорту Аннамарі Чундак відповіла на численні запитання студентів та викладачів.

   Проректор з міжнародних зв’язків, виховної роботи та спорту Степан Селменський подякував гостям Олімпійського уроку за цікаві розповіді та доповнив їх, обґрунтувавши величезну роль Олімпійських ігор, їх ідеалів та спорту взагалі у житті молодої людини, що прагне до вищих досягнень у спорті.

   Студент першого курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», майстер спорту України, призер чемпіонатів України із тенісу Деміан Гулянич поділився з присутніми своїм досвідом спортивного життя, ролі тренувального процесу та психологічної підготовки спортсмена до змагань, важливістю його спрямованості до найвищих спортивних досягнень. Натомість, голова Закарпатського відділення НОК України, майстер спорту СРСР Іван Риляк вручив Деміану Гуляничу Подяку НОК України та цінний подарунок за його високі досягнення у спорті.

    Всі студенти І курсу отримали від Івана Риляка у подарунок футболки з Олімпійською символікою. Цінні подарунки у вигляді книг про історію Олімпійських ігор отримали також ректор Людмила Несух та проректор Степан Селменський, які відразу поповнили університетську наукову бібліотеку.

   Олімпійський урок мав величезне виховне значення, оскільки студенти з перших вуст почули багато цікавого та важливого про Олімпійські ідеали, зрозуміли роль здорового способу життя та спорту в житті молодих людей, отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 

Медіа