На Харківщині відзначили боксера Миколу Буценка та його наставника Валерія Даниленка
18 Вересня 2019 Поділитися
На Харківщині відзначили боксера Миколу Буценка та його наставника Валерія Даниленка

Цими днями голова відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Христоєв та голова Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожній завітали на тренування збірної команди області з боксу.

Почесні гості поспілкувалися з боксерською дружиною регіону, згадавши чудовий виступ збірної України на ІІ Європейських іграх в Мінську, з яких українці привезли додому 51 нагороду й третє загальнокомандне місце.

Серед медалістів Ігор - заслужений майстер спорту Микола Буценко, який виборов «срібло». За професійну майстерність, особистий внесок у розвиток олімпійських видів спорту, досягнення високих спортивних результатів, популяризацію фізичної культури і спорту на Харківщині боксер та його особистий тренер Валерій Даниленко отримали почесні грамоти Харківської міської ради, які їм вручили Віктор Христоєв та Леонід Задорожній.

Вони побажали спортсменам й надалі гідно представляти рідний регіон на всеукраїнських та міжнародних змаганнях й за підтримки місцевої влади, осередку НОК впевнено крокувати до олімпійського Токіо-2020.

Медіа