Олімпійський тиждень крокує Кіровоградщиною
19 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський тиждень крокує Кіровоградщиною

В рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету України «Олімпійський тиждень» у місті Знам’янка відбулися обласні комплексні змагання серед дітей і юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини».

Під час урочистого відкриття змагань спортсменів-аматорів привітали: перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко та заступник голови відділення НОК України в Кіровоградській області, директор обласного центру «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

У спортивних перегонах взяли участь команди із 28 міст, районів та об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини. До програми змагань входили естафети з елементами футболу та баскетболу, стрибки на скакалці, випробування з легкої атлетики. У перерві між спортивними конкурсами місцеві юні таланти розважали учасників і вболівальників різноманітними хореографічними та вокальними номерами.

За підсумками спортивних випробувань у загальному заліку перемогу святкувала команда Олександрівського району. Срібні нагороди вибороли представники Маловисківського району. Бронзовими призерами стали спортсмени Бобринецької об'єднаної територіальної громади.

Переможці та призери «Олімпіади Кіровоградщини» нагороджені дипломами, медалями, кубками Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації й обласного центру «Спорт для всіх», а також отримали спортивний інвентар від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Медіа