Проект Do like Olympians у Маріуполі
19 Вересня 2019 Поділитися
Проект Do like Olympians у Маріуполі

12 вересня в приміщенні загальної середньої освіти № 33 Маріупольської міської ради відбулось свято здоров’я та спорту, в рамках якого було реалізовано проект Національного олімпійського комітету України Do Like Olympians.

До учнів завітали вихованці ОСДЮСШОР з видів спортивної боротьби та КДЮСШ «Атлетик» під керівництвом тренера-викладача Андрія Матійченко. Зірковим гостем заходу став чемпіон Ігор ХХІІ Олімпіади 1980 року з плавання Олександр Сидоренко.

На урочистому відкритті Олімпійський чемпіон побажав завжди досягати своєї мети, вести здоровий спосіб життя і наполегливо займатися спортом. Також школярів привітав виконавчий директор відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

У програмі свята була проведена олімпійська розминка, юні спортсмени продемонстрували показові виступи, а всі охочі долучились до майстер-класу. Олександр Сидоренко розповів школярам про свій шлях у спорті, про свої досягнення та кропітку працю до чемпіонства.

За активну участь та правильні відповіді у вікторині «Знавці історії олімпійського руху», яку провів представник відділення Роман Караваєв, учасники заходу були відзначені подарунками від відділення НОК України в Донецькій області.

Ще приємна подія відбулась в шкільній бібліотеці ЗОШ № 63, де було відкрито «Олімпійський куточок». Проект реалізовано завдяки підтримці  директора школи Тетяни Екзархо та за сприяння Відділення. Олімпійський чемпіон Олександр Сидоренко провів цікаву і пізнавальну лекцію для учнів про користь занять спортом та про олімпійські цінності в цілому. Був презентований відеофільм про досягнення Олімпійців Донеччини.
Представник Відділення НОК України в Донецькій області Роман Караваєв передав школі книги, брошури і тематичні журнали олімпійської тематики, а також набір художньої літератури.

Медіа