Олімпійський призер радив школярам спорт замість комп’ютерних ігор
20 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський призер радив школярам спорт замість комп’ютерних ігор

Днями із учнями середніх класів Вінницької школи №21 провів Олімпійський урок один із найвідоміших вінницьких спортсменів Павло Хникін. Він є учасником чотирьох Олімпіад, дворазовим срібним олімпійським призером, головою відділення НОК України у Вінницькій області.

Місце для спілкування зі школярами було обрано невипадково. Адже 21-а школа має стійку репутацію навчального закладу, де діти дружать зі спортом.

«Багато наших учнів задіяні у спортивних секціях. На базі школи працюють футбольні гуртки ДЮСШ «Темп», федерація кіокушинкай карате і секції черлідингу, – каже – вчитель фізкультури школи № 21 і тренер з кіокушинкай карате Олександр Вихованець. – На комплексних міських спартакіадах ми регулярно входимо до трійки призерів серед малокомплектних шкіл. Це до тисячі учнів, а у нас навчається вдвічі менше».

Павло Хникін розповів, що почав займатися спортом у сім років. Тоді він постійно хворів і зовсім не виділявся серед інших плавців. Згодом наполеглива праця на тренуваннях і додаткові заняття вдома (віджимання від підлоги і крісла, підтягування тощо) принесли позитивний результат. Тому Павло Хникін порадив присутнім на Олімпійському уроці дітям боротися із лінощами, без чого складно досягти успіхів. Особливу увагу відомий олімпієць приділив модним у сучасного покоління гаджетам і комп'ютерним іграм. Замість безцільно згаяного часу біля монітору Павло Хникін рекомендував обрати собі певний вид спорту і наполегливо займатися ним. «Навіть якщо не будете чемпіоном, це обов'язково стане в нагоді у житті», - наголосив він.

Усі учасники заходу отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

Медіа