В рамках проведення Олімпійського тижня з учнями Кільченської ЗОШ спілкувався видатний олімпієць Юрій Зайцев
20 Вересня 2019 Поділитися
В рамках проведення Олімпійського тижня з учнями Кільченської ЗОШ спілкувався видатний олімпієць Юрій Зайцев

Заходи з нагоди святкування Олімпійського тижня продовжуються на Дніпропетровщині. Днями до учнів Кільченської ЗОШ Магдалинівського району завітав один з найповажніших олімпійських чемпіонів регіону – важкоатлет Юрій Зайцев. Сільський навчальний заклад, який налічує всього 76 учнів, зібрався у повному складі, щоб зустріти зірку такого масштабу. Така зустріч стала можливою завдяки підтримці обласного бюджету та нашого паливного партнера – мережі автозаправних комплексів SKY.

Разом з виконавчим директором Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександром Дювбаковим, Юрій Костянтинович вручив школі спортивний інвентар – набір м'ячів, скакалок та олімпійську атрибутику для кожного учня! Не одну хвилину зірковий гість закладу витратив на те, щоб задовольнити бажання присутніх на автограф, спільне фото та селфі. Адже за роки свого існування, Кільченська ЗОШ вперше на власні очі побачила олімпійського чемпіона.

В ході зустрічі Юрій Зайцев розповів дітям про свій шлях у спорті та житті, про свою історію успіху, про Олімпійські ігри, про мотивацію, про значимість заняттями спортом для зростаючого покоління, про важливість ведення здорового способу життя, про атмосферу у олімпійському селищі та про багато іншого. А скільки питань задали школярі видатному важкоатлету – не злічити! Автори кращих та найоригінальніших питань отримали спеціальні призи та сувеніри від В НОК України. Також присутні на заході мали можливість доторкнутись до справжньої золотої олімпійської нагороди та зарядитись енергетикою перемоги. Багато хто з дітей в ході спілкування питали, де можна зайнятись тим чи іншим видом спорту. Питали про карате, бокс, дзюдо, футбол, теніс настільний та інші види.

Закінчився захід традиційним спільним фотографуванням та обіцянкою неодмінно приїхати сюди ще. Адже всі ми розуміємо, як важливо для популяризації олімпійських цінностей проведення подібних заходів та зустрічей зі спортсменами саме у селі, де діти не розбещені спілкуванням такого рівня.

Медіа