Олімпійський тиждень в Краматорській українській гімназії
21 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський тиждень в Краматорській українській гімназії

З 10 по 18 вересня 2019 року в Краматорській українській гімназії вже традиційно проходив Олімпійський тиждень. В організації та проведенні заходів брали участь вчителя фізичного виховання Ганна Редька, Світлана Демидюк, Андрій Лебідь, заступник директора з виховної роботи Галина Якушенко, педагог-організатор Анастасія Куликова.

На урочистому відкритті учням гімназії побажали досягати перемог виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко. А запал бадьорості надала Марія Орлова, яка заспівала гімн НОК України.

Протягом тижня для дітей були організовані та проведені змагання з футболу, волейболу, малюкболу, комплексні змагання «Веселі старти» та «Олімпійське лелеченя», легкоатлетичні турніри та конкурси малюнків, Олімпійські уроки в усіх класах.

Відділенням НОК України в Донецькій області за сприяння Донецького обласного відділення КФВС МОН України та федерації важкої атлетики Донецької області були реалізовані два проекти НОК України OlympicLab та Do Like Olympians.

В рамках проекту OlympicLab (модуль «Олімпійські та людські цінності») учні 7-11 класів познайомились з майстром спорту України з боротьби греко-римської, срібним призером чемпіонату України, призером міжнародних турнірів Максимом Сорокой. Після перегляду відеороликів про олімпійські цінності чемпіон розповів про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрив секрети активного та здорового способу життя та відповів на безліч запитань.

В рамках проекту Do Like Olympians учні 5-7 класів долучились до розминки від чемпіонки з важкої атлетики Анастасії Рибалко та змагались за право бути найкращими в легкоатлетичних естафетах.

По завершенню змагань переможці та призери були нагородження грамотами, а самі активні учасники отримували подарунки від регіонального відділення НОК України під час проведення окремих заходів та проектів.

Олімпійський тиждень був дуже насиченим, емоційним та яскравим для дітей та вчителів.

Медіа