Зірки спорту у Чернятині провели Олімпійський урок
21 Вересня 2019 Поділитися
Зірки спорту у Чернятині провели Олімпійський урок

У селі Чернятині (Жмеринський район) зустрічали зірок спорту – срібну призерку Олімпійських ігор з академічного веслування, члена Виконкому Національного олімпійського комітету України Ніну Уманець, дворазового срібного Олімпійського призера з плавання, голову відділення НОК України у Вінницькій області Павла Хникіна, учасника Олімпійських ігор із легкої атлетики Михайла Книша.

Окрім місцевих школярів, на зустріч були запрошені учні із сусіднього села Северинівка, яка неодноразово визнавалося кращим в Сільських іграх різного рівня.

Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

Загалом на нього завітали близько 180 дітей, які навчаються у середніх і старших класах. Господарі привітали зіркових гостей «хлібом-сіллю» і презентували свої досягнення у спорті та художній самодіяльності. Ведучі нагадали історію світового Олімпійського руху. Також школярі взяли участь у кількох конкурсах: човниковому бігу, стрибках зі скакалкою і комбінованій естафеті (такі проводяться на комплексних спартакіадних змаганнях «Олімпійське лелеченя).

Учасники Олімпійського уроку отримали сувеніри НОК України: тематичні щоденники, книжки, значки. Гості подарували навчальному закладу комплект спортивного обладнання.

Медіа