Незвичайний олімпійський урок у Ліцеї №100 Дніпра
23 Вересня 2019 Поділитися
Незвичайний олімпійський урок у Ліцеї №100 Дніпра

Олімпійський урок пройшов у Ліцеї №100 міста Дніпро. В гості до школярів 5-9 класів завітали: срібна призерка Олімпійських ігор-1996 в Атланті з веслування академічного, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова, чемпіон ІІ Европейських ігор з легкої атлетики у бігу на 110м з/б Артем Шаматрін та виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Александр Дювбаков.

Після церемонії відкриття заходу, присутні школярі 5-6 класів зробили разом із Артемом Шаматріним загальну руханку, підготувавши себе до цілого дня, насиченого різноманітними спортивними змаганнями. Так, учні 6, 7 та 9-х класів грали у футбол. Кращий баскетбольний клас визначали між собою восьмикласники. А учні 5-х класів, поділившись на команди, сперечались за звання найспритнішої команди у легкоатлетичних естафетах. Цікаво, що почесні гості в якості капітанів очолили по одній з команд, діями яких керували на протязі всіх змагань. Така пропозиція від навчального закладу стала цікавою новацією в проведенні спільних з олімпійціми уроків та зустрічей.

Кожен учасник олімпійського уроку отримав від від НОК України книги про ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні-2020 та значки. Набір м’ячів отримали вчителі фізичної культури для проведення своїх занятть. А загалом від такого Уроку виграли всі учасники!

Медіа