Марафон до 151-річчя Краматорська зібрав близько 4000 учасників
23 Вересня 2019 Поділитися
Марафон до 151-річчя Краматорська зібрав близько 4000 учасників

Гарною традицією в Краматорську з нагоди святкування Дня міста та Дня машинобудівника стало проведення масового бігового заходу «Наш Краматорськ». Так, у 2016-му він зібрав понад 1000 осіб, у 2017-му – близько 2500, у 2018-му – понад 3000, а 21 вересня 2019-го встановлено нове рекордне досягнення – близько 4000 учасників з різних регіонів України.

Усіх прихильників рухової активності та здорового способу життя з головної сцени привітав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко. Він побажав спортсменам, як професіоналам, так і любителям – легких ніг, стартів і фінішів, а також привітав Краматорськ зі святом, бажаючи місту миру, злагоди, розвитку і процвітання.

Очільник області дав старт 5-кілометровому забігу, який зібрав 1500 учасників і, таким чином, став наймасовішим за останні 4 роки. Павло Кириленко разом із ініціатором марафону, народним депутатом України Максимом Єфімовим, заступником голови облдержадміністрації Вадимом Філашкіним, заступником керівника апарату облдержадміністрації Юлією Костюніною, начальником управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимиром Мициком подолали дистанцію, яка пролягала через площу Миру, вулиці Академічну, Маяковського, парк Пушкіна, вулицю Дружби, бульвар Машинобудівників та вулицю Паркову.

Разом стартували учасники марафонської дистанції (42 км – індивідуальний залік та естафета), напівмарафону (21 км) та ультранапівмарафону (30 км). Цьогорічним нововведенням стала скандинавська ходьба на 5 км. Свою силу духу вболівальникам також продемонстрували спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату на візках.

На стометрівці кращих визначали наймолодші учасники, яких розділили на три категорії: 6-7 років, 8-9 років, 10-11 років (окремі старти для дівчат та хлопчиків). Для шкільних забігів (12-14 та 15-17 років) відкрили трасу довжиною 600 м. Наостанок на 500-метрівці відбулися: сімейна естафета «Мама+Тато+Я» (тато – 200 м, мати – 200 м, дитина – 100 м), «Благодійний забіг» (реєстрація була платною, кошти направлять на благодійність) і забіги з собаками (за категоріями «малі» та «великі»).

Усього в рамках бігового заходу «Наш Краматорськ» відбулись забіги на 15 різноманітних дистанцій, де кожен фінішер отримав унікальну медаль, а переможці та призери – грамоти, кубки, призи, грошові винагороди.

Медіа