«Олімпійський урок» згуртував миколаївську громаду на центральній площі міста
23 Вересня 2019 Поділитися
«Олімпійський урок» згуртував миколаївську громаду на центральній площі міста

У суботу, 21 вересня уся миколаївська спортивна громада зібралася на Соборній площі міста з нагоди проведення Олімпійського уроку та святкування Дня фізичної культури і спорту.

Захід організовано за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Миколаївській області.

Привітати учасників спортивного свята прийшли Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, учасники Олімпійських ігор різних часів: Марія Райчева, Ірина Чижинова, Олег Машкін, Світлана Майкова, Світлана Спірюхов, Віта Стьопіна. На свято також завітало керівництво міста та області.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік: «Я пишаюся стояти поруч з такими великими спортсменами, які славлять нашу велику державу. Як людина, яка також займається спортом, розумію який це важкий шлях – досягати вершин. Хочу привітати молодих миколаївських спортсменів, вважаю, ви – майбутнє нашої держави».

«За останні чотири роки нам вдалось зробити чимало. Ми відремонтували багато спортивних шкіл, зміцнили їх матеріальну базу Однак на цьому ми не зупинимось. Якщо у вас щось не виходить , не здавайтеся. Пробуйте ще і ще раз. Вірте в себе! Вірте в Миколаїв! Вірте в нашу країну», – наголосив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Офіційна частина заходу завершилась нагородженням видатних тренерів та їх вихованців державними нагороди та відзнаками.

Далі тренер спортивного клубу «Графіт» Яроцька Алла разом зі спортсменами запалила Соборну площу видовищною руханкою «Зумба-фітнес», після чого майбутні олімпійці провели Олімпійський урок.

Спортивні школи зайняли свої локації на території площі і влаштували показові виступи Усі охочі мали змогу випробувати себе у тому чи іншому виді спорту, познайомитися та поспілкуватися з іменитими спортсменами та їх тренерами.

Медіа