Де і коли боротимуться за нагороди зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020: оприлюднено графік змагань
24 Вересня 2019 Поділитися
Де і коли боротимуться за нагороди зимових Юнацьких  Олімпійських ігор-2020: оприлюднено графік змагань

23 вересня Оргкомітет оприлюднив офіційний графік змагань зимових Юнацьких Олімпійських ігор у Лозанні 2020 року. Перші змагання стартують наступного дня після церемонії відкриття одразу в трьох містах - в Ле-Діаблере, Вілларі та Лозанні - 10 січня 2020 року.

Анонсується досить цікавий та інтенсивний розклад.  Упродовж 13 днів буде проведено 81 змагання на 8 різних аренах, участь в яких візьмуть 1880 спортсменів з яких  - 940 чоловіків та 940 жінок.

Однією з головних особливостей Лозанни-2020 організатори називають її двохвильову організаційну систему, а саме спортсмени прибуватимуть в столиці Ігор  двома хвилями, змінюючи один одного по завершенню відповідних змагань.   Це має також  вплинути на  розмаїття та високу якість організації змагань.

Перша хвиля Ігор розпочнеться з гірськолижного спорту в Ле-Діаблере, біатлону в Ле Тюф і лижного альпінізму, який дебютує на Олімпійських іграх, у Вілларі.  Лозанна стане господаркою  фігурного катання та змагань змішаних команд з хокею на льоду 3-на-3 - це  новий формат змагань, запропонований та розроблений Міжнародною федерацією хокею на льоду та Оргкомітетом Лозанни-2020. Перша хвиля змагань також буде відзначена змаганнями у ковзанярському спорті на замерзлому озері Сен-Моріц.

16 січня відбудеться перехід на другу хвилю змагань та юних спортсменів. Історична природа Сен-Моріц в Олімпія Боб Ран прийматиме змагання з санного спорту,  бобслею та скелетону.  Французька станція Ле Туфс прийматиме  стрибки на лижах та лижне двоборство, а її швейцарський сусід Валле де Жу -  лижні перегони. Фристайл  та сноуборд побачимо у Вілларсі та Лейзіні. Що стосується Лозани, то 5 днів тут триватимуть змагання  6 команд з хокею на льоду та змагання з шорт-треку. За керлінгом у Шампі  матимемо нагоду спостерігати  протягом усіх  Ігор  з 10 по 22 січня.

Ігри завершаться церемонією закриття, яка відбудеться на Медал-Плаза, в Лозанні, 22 січня.

Більш  детально з розкладом змагань можна ознайомитися за посиланням: https://yog2020.s3.eu-west-3.amazonaws.com/files/5051/L2020_PublicSchedule_02.pdf.

Медіа