#5minChallenge стартував у Харківському училищі фізкультури
24 Вересня 2019 Поділитися
#5minChallenge стартував у Харківському училищі фізкультури

З 23 по 30 вересня 2019 року в Україні стартував Європейський тиждень спорту, який є ініціативою Європейського союзу і проходить під егідою Європейської Комісії.

До Європейського тижня спорту Національний олімпійський комітет України ініціював Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «Dо like Olympians». В його рамках з нагоди 5-ї річниці Європейського тижня спорту відбувається своєрідний флешмоб #5minChallenge, який передбачає виконання різноманітних активностей протягом 5 хвилин.

Харківське державне вище училище фізичної культури №1 підтримує ідею європейської інтеграції у сфері спорту та 23 вересня також долучилося до запропонованого челенджу.

Захід проходив для здобувачів освіти та спорту 8 та 9 класів за участі випускника училища, майстра спорту України міжнародного класу з тхеквондо ВТФ, багаторазового переможця чемпіонатів України у різних вікових групах, володаря Кубку України, бронзового призера чемпіонату Європи серед юніорів 2017 року, чемпіона Європи серед молоді 2018 року Василя Котяша.

На початку флешмобу методистка спортивної частини Оксани Бузовері поінформувала учасників про історію Європейського тижня спорту. По завершенню теоретичної частини захід продовжився активною руханкою, яку під супровід динамічної музики провів запрошений спортивний гість. У ході розминки Василь виділяв найактивніших виконавців вправ, їх за підсумками заходу було відзначено призами від відділення Національного олімпійського комітету у Харківській області та НОК України.

Під час традиційного спільного фото на згадку про спортивну подію, всі учасники мали подарунками з символікою Національного олімпійського комітету України. Це свідчення того, що юні спортсмени училища прагнуть бути здоровими, впевненими та щасливим у прийдешньому дні та прагнуть здійснювати спортивні подвиги на благо України в майбутньому.

Цим яскравим спортивним заходом не завершується тиждень в училищі, і, як годиться у челенджах, передається естафета як іншим класам так і спортивним організаціям Харкова та Слобожанщини та всім, хто залучений у спорт, підтримує здоровий спосіб життя та любить активне дозвілля.
Знайди і ти час, прийми виклик та пройди через випробування спортом.

Медіа