З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Одесі пройшов спортивний парад
24 Вересня 2019 Поділитися
З нагоди Дня фізичної культури та спорту в Одесі пройшов спортивний парад

В Одесі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту, у якому взяли участь і знамениті спортсмени, і вихованці дитячо-юнацьких шкіл регіону. Захід був організований Одеською облдержадміністрацією за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

На площі біля будинку ОДА, що на проспекті Шевченка, зібралися представники найрізноманітніших  видів спорту: футболу, важкої та легкої атлетики, карате, стрільбі із луку, художньої гімнастики, боротьби, спортивної акробатики, ушу та багатьох інших.

Гості заходу мали нагоду на власні очі побачити знаменитих спортсменів минулого та сучасності. Урочистим парадом пройшли срібна призерка Олімпійських ігор Наталія Бурдейна, бронзова призерка Ігор в Лондоні Юлія Паратова, чемпіони та призери Паралімпійських ігор Андрій Онуфрієнко, Дмитро Алєксєєв, неодноразова чемпіонка Дефлімпійських ігор Інна Зверинська, а також спортсмени, які прославляють Одеську область в теперішній час. Зокрема триразова чемпіонка Європи з карате Анжеліка Терлюга, двічі срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді Владлен Козлюк, чемпіон Європи серед молоді з боксу Юрій Захарєєв.

Свою майстерність глядачам демонстрували представники літніх, водних та зимових  видів спорту. Всього у заході взяли участь  понад 700 спортсменів.

З нагоди свята були відзначені атлети та тренери, завдяки яким були досягнуті успіхи на національній та міжнародній аренах, вони отримали також  цінні подарунки.

Медіа