П’ятиборець Андрій Федечко – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного серпня–2019
25 Вересня 2019 Поділитися
П’ятиборець Андрій Федечко – найкращий  спортсмен Львівщини за підсумками спортивного серпня–2019

24 вересня в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулася традиційна церемонія відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного серпня. Ним став член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства представник Збройних Сил України, ЗМС Андрій Федечко. А відтак його тренери: Заслужені тренери України Володимир Софієнко, Олег Фіалкович, а також Віталій Тарнакін та Дмитро Кірпулянський визнані найкращими тренерами місяця.

Варто нагадати, що львів’янин Андрій Федечко разом із дніпрянином Владиславом Ридванським на початку серпня здобули «срібло» в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, що проходив у британському місті Бат. Українці фінішували другими, набравши 1489 очок. Перше місце вибороли господарі турніру британці Олівер Маррей і Майлз Пілладж, а третіми виявилися угорці Ріхард Беречкі та Іштван Малиц.

Саме завдяки цьому результату Андрій Федечко вдруге став лауреатом номінації відділення НОК України у Львівській області «Найкращий спортсмен місяця». Вперше Андрія визнали найкращим в області понад чотири роки тому – за підсумками липня 2015 року.

Захід відбувся в рамках Європейського тижня спорту, ініційованого Європейською Комісією й підтриманого НОК України з метою спонукати  людей бути спортивними та активними.

На церемонії були присутні  численні високоповажні гості, у т.ч. зарубіжні. Зокрема до нагородження долучилися: Почесна консул Канади у Львові, Голова Світової координаційної виховно-освітньої ради Світового конгресу українців Оксана Винницька-Юсипович; віце-президент Конгресу Українців Канади, член комісії НОК України «Закордонне українство», відповідальна за проведення Invictus Games-2017 з канадської сторони, провідна фізичний терапевт Канади Рената Роман (Торонто); англійський бізнесмен українського походження, меценат, один із спонсорів Національної олімпійської збірної України на Іграх ХХVI Олімпіади в Атланті Ґері Боумен (Роман Оленич); Ууповноважений представник громадської організації «Канадійські Друзі хокею в Україні (CFHU)», активний громадський діяч української громади Канади Нестор Будик (Вінніпег). Участь в урочистостях також взяла уславлені канадські хокеїсти українського походження, одні з найяскравіших зірок в історії північноамериканської Національної хокейної ліги – брати Вейн та Дейв Бабичі.

Під час цієї церемонії цінний подарунок від НОК України з нагоди дня народження отримав заступник голови відділення НОК України у Львівській області, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хімяк.

Після завершення церемонії та спільного фото усі учасники олімпійського дійства ще довго не розходилися: випала чудова нагода поспілкуватися для усього спортивного активу Львівщини.

Медіа