Під гаслом «Європейська сім’я єднає нас» у Харкові пройшов фестиваль військово - патріотичних об’єднань та спорту
25 Вересня 2019 Поділитися
Під гаслом  «Європейська сім’я єднає нас» у Харкові пройшов фестиваль військово - патріотичних об’єднань та спорту

«Європейська сім’я єднає нас» - саме під таким гаслом з вуст ректора Національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, члена виконкому Відділення НОК України, академіка Івана Прокопенка розпочався фестиваль військово-патріотичних об’єднань та спорту.

Свято було яскраве та насичене різноманітними активностями: показовими виступами  спортсменів, різноманітними локаціями, посвятою в козаки, а наприкінці були підведені підсумки загальноуніверситетської спартакіади.

А головне, що об'єднувало всіх, - це прагнення до досконалості, миру, дружби, порозуміння, достойно пройти через життєві та спортивні випробування. Саме цю ціль  сповідували організатори заходу, який проводився в рамках Європейського тижня спорту, що стартував в Україні  23 вересня за ініціативи Національного олімпійського комітету.

Не тільки гостями, а й  безпосередніми учасниками свята стали учасники Олімпійських ігор - заслужені майстри спорту Максим Хворост та Катерина Садурська разом з головою Відділення НОК України в Харківській області Віктором Христоєвим.

Після розминки  учасники заходу зібралися в музеї спорту Університету та провели спільний ескурс в історію сучасного розвитку Олімпійського руху, про здобутки не тільки провідних вітчизняних  спортсменів  та  студентів Університету. Це, перш за все, гордість спорту України -  Олімпійські чемпіони Марія Гороховська, Юрій Поярков, Василіюс Матушевас, Юрій Венгеровський. Із великою цікавістю студенти спілкувалися і з Максимом Хворостом та Катериною Садурською.

На завершення були спільні фото  та сувеніри від обласного відділення НОК України.

Медіа