Сергій Бубка з найбільшою кількістю голосів переобраний на посаду віцепрезидента IAAF
25 Вересня 2019 Поділитися
 Сергій Бубка з найбільшою кількістю голосів переобраний на посаду віцепрезидента IAAF

Сьогодні на Конгресі Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій в Досі (Катар) відбулися вибори керівного органу IAAF – президента, чотирьох віцепрезидентів та 13 членів Ради IAAF.

За підсумками голосування президента Національного олімпійського комітету України, легендарного легкоатлета, Олімпійського чемпіона, багаторазового чемпіона світу, 35-разового рекордсмена світу Сергія Бубку переобрано на посаду віце-президента IAAF терміном на 4 роки.

Українець отримав 139 голосів від національних федерацій країн, які брали участь в голосуванні. Це перший результат серед одинадцяти претендентів на чотири посади віцепрезидентів Асоціації.

На черговий термін президентом Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій переобраний британець Себастьян Коу (203 голоси).

Відзначимо, в 2007 році Сергій Бубка став віцепрезидентом ІААF та увійшов до складу Ради IAAF. З 2015-го року він займав посаду першого віцепрезидента IAAF.

«Щиро вдячний усім національним федераціям, які віддали голоси за мою кандидатуру. Все своє життя служу спорту, який дав мені чудову змогу набути великого досвіду та безцінних знань: спочатку як успішному спортсмену, пізніше - як спортивному менеджеру. Пишаюсь тим, що маю можливість продовжувати плідно працювати на благо розвитку олімпійського руху й, зокрема, Королеви спорту як олімпійському виду спорту номер один у світі», - відзначив Сергій Бубка.

Медіа