#5minChallenge крокує Рівним
25 Вересня 2019 Поділитися
#5minChallenge крокує Рівним

Наприкінці вересня в Україні, як і ще в 40 країнах, проходить Європейський тиждень спорту. Відділення НОК України в Рівненській області також активно долучається до найрізноманітніших активностей в підтримку ідей європейської інтеграції у сфері спорту.

Так, за ініціативи Відділення, спортивним святом розпочався тиждень у дітей Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради. Адже сьогодні, в рамках проекту Olympic Lab, до них завітали відомі спортсменки краю, майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці ХХХІ літніх Олімпійських Світлана Станко та Ольга Котовська.

Під час зустрічі гості ділилися з учнями історіями про спортивні здобутки  та волонтерську діяльність, відповідалили на численні запитання  та  провели руханку.

Окрім знайомства з титулованими спортсменками, діти ще й самі отримали можливість взяти участь в спортивних естафетах та конкурсах, які для них провели працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.  А для найкмітливіших була проведена «Олімпійська вікторина».  Таким чином, всі учасники долучились до масштабного флешмобу 5minChallenge, що проходить в рамках Європейського тижня спорту.

Медіа