«Срібний сніг» Олени Петрової презентували у Сумській обласній філармонії
25 Вересня 2019 Поділитися
«Срібний сніг» Олени Петрової презентували у Сумській обласній філармонії

На Сумщині відбулося свято олімпійської слави «Citius, Altius, Fortius!», присвячене 80-річчю заснування Сумської області, яка унікальна в олімпійському відношенні, адже в Україні важко знайти край, що мав би стількох уславлених чемпіонів та призерів у різних видах спорту.

Назва свята співзвучна  назві  презентованої книги,  автором якої  є добре знаний як на Сумщині, так і в Україні,  поет, перекладач, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох літературних премій, власний кореспондент  газети Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» Олександр Вертіль.

Презентовані також окремі видання автора «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», «Володимир Голубничий: 20 кілометрів до тріумфу», «Олена Петрова: срібний сніг». Видання містить інформацію про спортивний та життєвий шлях героїв, їхні здобутки.

У свою чергу,  Олександр Шапаренко й Олена Петрова висловили щиру вдячність автору за книги та побажали йому творчого натхнення, плідної праці та успіхів у подальшій роботі.

До привітань долучилися також артисти філармонії, що приймала цей захід. Вони із задоволенням  вітали  учасників свята,  даруючи  свої музичні подарунки!

Медіа