Зіркова руханка з олімпійцями в рамках Європейського тижня спорту в «Артеці»
26 Вересня 2019 Поділитися

Що може бути бадьорішим, ніж почати свій день із ранкової зарядки – прокидатися активно разом із зірковими олімпійцями. У цьому на всі 100% переконалися вихованці Міжнародного дитячого центру «Артек».

 26 вересня  дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик, бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу Олена Яценко, срібний призер Олімпійських ігор борець-вільник Валерій Андрійцев та бронзова призерка чемпіонату світу зі стрибків у воду Юлія Прокопчук провели з дітлахами запальну руханку.

Захід дав старт Європейську  тижню  спорту у столиці та проходив у рамках ініційованого Національним олімпійським комітетом України, Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Dо like Olympians».  Координатор тижня спорту, заступник голови комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» Микола Мовчан познайомив учасників заходу з історією акції та закликав всіх бути активними та спортивними не лише в школі, а й популяризувати здоровий спосіб життя у своїх родинах та серед друзів.

Понад 500 вихованців «Артеку» долучилися до  своєрідного  флешмобу  5minChallenge, який передбачає виконання різноманітних активностей протягом 5 хвилин. Окрім того діти мали нагоду поспілкуватися з відомими спортсменами, дізнатися секрети їх успіху і , звісно, зробити фото на згадку.

Медіа