Марина Килипко – «Спортивна зірка Слобожанщини»
26 Вересня 2019 Поділитися
Марина Килипко – «Спортивна зірка Слобожанщини»

У приміщенні обласного фізкультурного спортивного товариства "Динамо" відбулось вшанування кращого спортсмена Харківської області за підсумками виступів на міжнародних змаганнях протягом серпня поточного року - "Спортивна Зірка Слобожанщини".

Рішенням конкурсної комісії Відділення НОК України, до якої увійшли представники спортивних організацій  регіону та  спортивні журналісти,  кращим спортсменом серпня  визначено майстра спорту України міжнародного класу рекордсменку України у стрибках з жердиною Марину Килипко.

Стрибунка здобула «срібло» командного чемпіонату Європи у Польщі, посівши  друге місце з результатом 4.56 м.  Кращим тренером області визнано особистого тренера легкоатлетки, Заслуженого тренера України Віктора Шевцова.

Начальник управління у справах молоді та споту ХОДА Віталій Кириленко та голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв   вручили спортсменці та її наставнику заслужені нагороди з побажаннями нових здобутків та перемог. Слід відзначити, Марина разом з вітчизняною збірною  буде змагатися за нагороди світової першості,  що з  27 вересня по 6 жовтня проходитиме в столиці Катару.

На церемонії були також присутні  члени відділення НОК України  в Харківській області Олександр Шаріков, перший заступник голови обласної федерації легкої атлетики Віктор Заболотний, заступник голови ФСТ "Динамо" Василь Гурєв та майстр спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Ігор Олімпіади 2004 року в Афінах Оксана Кайдаш

Медіа