Олімпійський урок з Андрієм Гарбаром у Дружківці
26 Вересня 2019 Поділитися
Олімпійський урок з Андрієм Гарбаром у Дружківці

У Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 відбулось спортивне свято «Олімпійський урок». Організатором заходу виступила школа вищої спортивної майстерності за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та сприяння Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До наймолодших учнів завітали майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), чинний чемпіон Європи серед молоді, переможець першого в історії чемпіонату Європи з єдиноборств серед студентів Андрій Гарбар разом з своїм  батьком та наставником Сергієм Гарбаром.

Захід розпочався з урочистого  параду учасників,  далі запальну руханку  з школярами провели методисти ШВСМ.

Коли м’язи були розігріті, хлопці і дівчата залюбки долучились до веселих стартів аби проявити свої здібності у спритності, швидкості та силі. Між командами перших класів точилася справжня боротьба, де ніхто не хотів поступатись, а голосну підтримку дітям забезпечили їхні батьки. Також учні відкрили для себе нові знання про олімпійський рух в Україні та світі та відповіли на всі питання вікторини.

За підсумками свята переможців чи переможених не було. Кожну команду нагородили за номінаціями. Так, «найсильнішою» командою став 1-А клас, «найшвидшою» – 1-Б клас, а «найспритнішою» – 1-В клас. Усі учасники отримали сувеніри від відділення НОК України в Донецькій області.

Медіа