Легендарні одеські спортсмени взяли участь в Олімпійському уроці
27 Вересня 2019 Поділитися
Легендарні одеські спортсмени взяли участь в Олімпійському уроці

Олімпійський урок за участю легендарних одеських спортсменів – олімпійських чемпіонів Якова Железняка та Олени Соколовської – відбувся в одеській школі №117. Захід був організований відділенням Національного олімпійського комітету України в Одеській області та присвячений завершенню шкільної спартакіади, яка проводилася в рамках Олімпійського тижня.

В актовому залі не було вільного місця, понад 150 школярів зібралися поближче познайомитися зі уславленими спортсменами.

Для початку презентація – цікава розповідь з ілюстраціями, і юні одесити вже починають розуміти, хто завітав до них на спортивне свято.

Олімпійський чемпіон 1972 року Яків Железняк, який, нагадаємо, став в Мюнхені кращим у стрільбі по кабану, що біжить, розповів учням наскільки складним був його шлях на Олімп. Не забув спортсмен і про свого першого вчителя – Михайла Буймовича, завдяки якому юний Яків зробив вірний вибір. А під кінець цікавої бесіди з учнями Яків Ілліч – і це стало дуже приємною. несподіванкою – продемонстрував присутнім золоту олімпійську медаль. Учні були в захваті.

Олена Соколовська згадала, що цілком могла стати фігуристкою, але теж зробила правильний вибір – розпочала займатися волейболом. А коли на екрані з'явилися заключні моменти фінального матчу Олімпійських іго, де «дівчинка з косичками» забила той самий «золотий м'яч», всі присутні, немов перенеслися у далекий 1980-й, а сама спортсменка ще раз опинилася у вирії переможних емоцій.

Далі переможці та призери Спартакіади отримали медалі та грамоти з рук олімпійських чемпіонів. Отримали переможці спартакіади подарунки і від відділення НОК України в Одеській області. Звісно, на цьому урочистому моменті спортивній захід не завершився – кожен з чемпіонів розповів свою олімпійську історію та відповів на питання.

Наприкінці спортивного свята продемонструвала свою майстерність одна з кращих спортсменів 117-ї школи кандидат в майстри спорту України Софія Непряхіна.

А самі школярі після завершення олімпійського уроку ще довго не відпускали чемпіонів, бажаючи, отримати автограф, і вони не обманулися у своїх очікуваннях – знамениті олімпійці не відмовили нікому.

Медіа