Українські гандболістки разом з учнями Києва долучилися до Європейського тижня спорту
27 Вересня 2019 Поділитися

Наші спортсмени разом з українськими дітлахами продовжують активно проводити Європейський тиждень спорту, який з 23 по 30 вересня триває в країнах Старого Світу.

Сьогодні напередодні відбіркового матчу до чемпіонату Європи з гандболу Україна-Польща, який завтра прийматиме українська столиця, наша збірна з гандболу на чолі зі своїм наставником, призеркою Олімпійських ігор Наталією Ляпіною провела цікаве відкрите тренування.

З нагоди Європейського тижня спорту та за підтримки НОК України команда запросила учнів столичних учбових закладів, аби вчергове розказати про користь занять фізичною культурою і спортом та провести для них майстер-клас. У тренуванні збірної із великою зацікавленістю та бажанням взяли участь учні столичних шкіл №213 та №300, ДЮСШ «Стримкий м'яч» та ліцею «Лідер».

Почесним гостем заходу стала бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у довжину, чемпіонка світу та голова Комісії атлетів НОК Ольга Саладуха, яка разом із президентом НОК України, Олімпійським чемпіоном зі стрибків з жердиною Сергієм Бубкою в цьому році виконує почесну місію амбасадорів проекту в Україні.

На зустріч завітали: координатор тижня спорту, заступник голови комісії НОК України «Спорт та навколишнє середовище» Микола Мовчан й наші відомі призери Олімпійських ігор, зокрема: Лариса Заспа, Валерій Андрійцев, Олена Цигиця, Анна Сорокіна, Олена Пахольчик, Олена Яценко та інші.

Нагадаємо, у 2018 році Україна вперше отримала право приєднатися до однієї з наймасовіших ініціатив ЄС у сфері фізичної культури. Цього року НОК України ініціював проведення заходів з цієї нагоди в усіх куточках нашої держави. Протягом тижня у навчальних закладах, на відкритих майданчиках та стадіонах, за допомогою багатоманітних активностей кожен охочий не лише зможе більше дізнатися про спорт, а й спробувати себе в різних видах разом з відомими олімпійцями.

Медіа