До Олімпійського уроку долучилися учні Сахновщинського ліцею
30 Вересня 2019 Поділитися
До Олімпійського уроку долучилися учні Сахновщинського ліцею

Будні Всеукраїнського Олімпійського уроку та Європейського спортивного тижня стають не лише святом, а й викликом і спонукають учасників підкорювати власний Олімп.

Саме на це була направлена робоча поїздка голови відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Віктора Христоєва. Разом з Почесним громадянином Харківської області дворазовою Олімпійською чемпіонкою, заслуженим майстром спорту Людмилою Джигаловою та чемпіоном світу з кікбоксингу, заслуженим майстром спорту, заступником голови обласного спортивного товариства "Колос" Віталієм Єрьоменко, голова регіонального відділення НОК завітав до Сахновщинського району.

Зустріч з активом району, відвідування КЗ «Сахновщинський районний історико-краєзнавчий музей», КЗ «Сахновщинський ліцей № 1» така була насичена та плідна робота з колегами, а найголовніше - визначення спільних дій щодо подальшого розвитку Олімпійського руху.

Зустріч відкрив заступник голови Сахновщинської РДА Петро Волошин, а далі до присутніх звернувся Віктор Христоєв. Він разом з колегами Людмилою Джигаловою та Віталієм Єрьоменко передав вітання від очільника НОК України Сергія Бубки та провів невеликий екскурс щодо розвитку спорту, підготовки спортсменів до Ігор Олімпіади, розповів про спільні наміри та проекти.

Урочисто пройшла церемонія вручення фахівцям сфери, спортсменам та ветеранам спорту   подяк НОК України, якими відзначена праця активу району по втіленню в реальне життя Олімпійських цінностей та іделів.

З літописом спорту та спортивними здобутками земляків гостей познайомила провідний зберігач фонду КЗ «Сахновщинський районний історико-краєзнавчий музей» Лариса Кошляк. Серед прославлених жителів району -  урожень села Олександрівка заслужений майстер спорту, бронзовий призер Ігор Олімпіади в Монреалі та Москві з баскетболу Володимир Жигілій та заслужений тренер України з легкої атлетики Віктор Бондаренко уроженець села Лебедівка, який виховав і підготував свого сина, бронзового призера Олімпійських ігор-2016 в стрибках у висоту Богдана Бондаренка.

А далі було відвідування КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», де з нагоди Європейського тижня спорту учні 7 та 8  класів зібралися на енергійну руханку, що провів вчитель фізкультури Андрій Пов’якало. Ліцеїсти показали, що вони люблять спорт не лише активно виконуючи вправи зарядки, а й вірними відповідями на питання спортивної вікторини, тож, отримали подарунки від НОК України та його відділення.

Медіа