Плавчиня Катерина Дікіджі завітала на олімпійську руханку до рівненського вишу
30 Вересня 2019 Поділитися
Плавчиня Катерина Дікіджі завітала на олімпійську руханку до рівненського вишу

Європейський тиждень спорту набирає своїх обертів на Рівненщині. Справжнє спортивне свято у Рівненському державному гуманітарному університеті пройшло під гаслом «Do like Olympians!».

Європейський тиждень спорту набирає своїх обертів на Рівненщині. Справжнє спортивне свято у Рівненському державному гуманітарному університеті   пройшло під гаслом «Роби як олімпійці!».

Учасниками  ініційованого Національним олімпійським комітетом України проєкту  серед дітей та молоді  стали  близько  100  студентів та викладачів навчального закладу.

До  події долучилася випускниця університету, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор з плавання Катерина Дікіджі. На урочистому відкритті відома плавчиня побажала всім учасникам флешмобу завжди досягати своєї мети, вести здоровий спосіб життя і наполегливо займатися спортом. З вітальними словами до учасників заходу також звернувся голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх» Микола Петренчук.

А далі заряду бадьорості й позитиву подарувала учасникам руханка Do Like Olympians під енергійну та запальну музику. Завершився захід спільним фото його учасників та організаторів.

Медіа