Навчальні заклади Донеччини підхопили естафету святкування Європейського тижня спорту
30 Вересня 2019 Поділитися
Навчальні заклади Донеччини підхопили естафету святкування Європейського тижня спорту

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою Євросоюзу проводиться «Європейський тиждень спорту». Минулого року Україна офіційно приєдналася до цієї акції. Не лишилась осторонь і Донеччина.

З метою популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними із головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту, відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області був реалізований Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

26 вересня до вихованців Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки у місті Бахмут завітали провідні спортсмени регіону та члени відділення НОК України в Донецькій області.

Учасників спортивного свята привітали директор школи вищої спортивної майстерності, член Виконкому регіонального відділення НОК України Крістіна Русінова, відповідальний секретар відділення НОК України Дмитро Подопригора. А зірковим стала  майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка Європи та учасниця чемпіонату світу Олена Радюк. Понад 120 вихованців училища долучились до різноманітних активностей з чемпіонкою.

Наступного дня естафету святкування Європейського тижня спорту перейняв  Краматорськ. До учнів ЗОШ № 25 завітала  бронзова призерка Юнацьких Олімпійських Ігор з легкої атлетики Ганна Олександрова. Після вітань від представників регіонального відділення майже 50 учнів 4 класів виконали запальну руханку з олімпійцем та почули цікаву розповідь про шлях до перемог.

Крім нових знань, позитивних емоцій, заряду енергії та бадьорості всі учасники заходу отримали сувеніри з олімпійською символікою.

Медіа