«Роби, як олімпійці»: чемпіони навчали комплексній зарядці вінницьких школярів
30 Вересня 2019 Поділитися
«Роби, як олімпійці»: чемпіони навчали комплексній зарядці вінницьких школярів

Провести руханку «Do like Olympians» до Вінницької школи № 35 були запрошені відомі вінницькі легкоатлети – учасники Олімпійських ігор Михайло Книш та Олена Колесниченко. Захід пройшов 27 вересня у рамках Європейського тижня спорту і Олімпійського тижня за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Діти  залюбки повторювали за відомими спортсменами рухи та вправи. Їм було весело і цікаво.

– Зарядка, яку ми з Михайлом сьогодні демонструємо – це комплекс вправ, який розробляли протягом багатьох років. Окрім традиційних рухів, до нього входять елементи йоги, остеопатії, кінезіалогії тощо. Таку розминку я використовую під час підготовки до змагань. Вона сприяє зміцненню тіла, зібраності, сконцентрованості. Деякі вправи діти обов’язково запам’ятають, – прокоментувала Олена Колесниченко.

Усі учасники заходу отримали олімпійські сувеніри НОК України – футболки, блокноти, значки тощо.

– Мені сподобалося виконувати складні, різноманітні та незвичні вправи. Думаю, щось із них повторюватиму й вдома, – сказав 10-річний учасник зарядки «Do like Olympians» Дмитро Лещенко.

Почесним гостем на заході став  дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання, голова відділення НОК у України Вінницькій області Павло Хникін.

– На Вінниччині фінішує Олімпійський тиждень. Гарні   заходи з цієї нагоди відбувались у багатьох навчальних закладах обласного центру та інших населених пунктах. Приміром, у Вінницькій школі № 30 провели майстер-класи із багатьох видів спорту. Сподобалася організація та масовість заходів у Чернятині, Хмільнику тощо, – зауважив очільник відділення НОК.  

У школі № 35 спорт знаходиться на досить високому рівні. Випускники 35-ї школи грають за відомі вищолігові команди майстрів. Приміром, Вікторія Хом’як – за баскетбольний клуб «Вінницькі блискавки», Катерина Тетерук – за «Вінницьких вовчиць» з флаг-футболу. Це не дивно, адже поруч – сучасний шкільний стадіон зі штучним покриттям.

– У спорті немає межі, до якої потрібно рухатися вгору. Ми намагаємося організовувати змагання на високому рівні. Маємо чудовий стадіон, тому більша частина занять відбувається просто неба,  – повідомив вчитель фізичної культури, голова методичного об’єднання фізичної культури школи № 35 Микола Денисюк.

Медіа