Свято спорту «Do like Olympians» пройшло на Івано-Франківщині
01 Жовтня 2019 Поділитися
Свято спорту «Do like Olympians»  пройшло на  Івано-Франківщині

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою Європейського Союзу проводиться «Європейський тиждень спорту». З цієї нагоди 27 вересня у прикарпатському місті Снятин відбувся захід, ініційований Національним олімпійським комітетом України, - «Do like Olympians». Цього разу учасниками акції стали учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Привітати доволі численну спортивну аудиторію прибув  голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін. Він передав всім присутнім вітальні слова від прославленого олімпійця, президента НОК України Сергія Бубки, та висловив сподівання що заходи Національного олімпійського комітету, які реалізуються на теренах Івано-Франківської області сприятимуть зміцненню здоров'я  підростаючого покоління та наповнить групи з видів спорту у дитячо-юнацьких спортивних школах області.

Від імені олімпійців слово  мала Дарія Згоба, яка побажала учням бути спортивними, багато часу приділяти  заняттям фізичною культурою та спортом, а у майбутньому досягти високих спортивних результатів у видах спорту, якими  вони займаються.

Участь в церемонії відкриття взяли почесні гості: міський голова Анатолій Шумко, начальник управління освіти Снятинської РДА Уляна Іванійчук, та майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця трьох літніх Олімпійських ігор Тетяна Ляхович.

На завершення урочистостей всі мали нагоду насолодитися  артистичною постановкою, що символізувала відкриття Олімпійських ігор, після чого школярі залюбки долучилися до розминки з олімпійцями під музичний супровід. 

Далі по сценарію відбулися «малі Олімпійські ігри». Вони супроводжувалися великою кількістю різноманітних активностей та наповнили  спортивний майданчик позитивними  емоціями. 

Всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, а навчальні заклади діти з  яких приймали участь,  поповнили свій бібліотечний фонд літературою на олімпійську тематику. 

Традиційне фото на пам'ять у кульмінації спортивного свята символізувало завершення заходу «Do like Olympians» у м.Снятин.  

Організатори висловлюють подяку у проведенні цього заходу відокремленому  підрозділу «Федерації плавання України» в Івано-Франківській області в особі Галини Томаш.

Медіа