Спортивний вікенд у Кропивницькому
01 Жовтня 2019 Поділитися
Спортивний вікенд у Кропивницькому

28 вересня, з нагоди відзначення в Україні Європейського тижня спорту, у Кропивницькому пройшло спортивне свято. Масовий творчо-спортивний захід організований за співпраці відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, міського управління молоді та спорту, станції юних техніків, міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Погожого осіннього дня біля 200 мешканців і гостей обласного центру виявили бажання активно провести свій вікенд у міському парку. Кожен мав можливість взяти участь у різноманітних рухливих спортивних конкурсах, випробувати свої сили у велоестафеті, подолати траси різної складності в мотузковому парку. До програми свята  увійшли також показові виступи зі спортивно-прикладних і технічних видів спорту.

До уваги шанувальників здорового способу життя організатори запропонували виставку моделей морських суден, кораблів, радіокерованих літаків та показові виступи переможців і призерів чемпіонатів України з дельтапланерного та судомодельного спорту.

Найактивніші любителі спорту відзначені дипломами управління молоді та спорту міської ради, отримали сувеніри з олімпійською символікою від НОК України та призи від меценатів.

Медіа