На Дніпропетровщині відбулась низка заходів до Дня серця
30 Вересня 2019 Поділитися
На Дніпропетровщині відбулась низка заходів до Дня серця

Напередодні, у Придніпровській ЗОШ Червоногригорівської ОТГ на Дніпропетровщині пройшла низка заходів, що були присвячені Міжнародному дню серця.

Насамперед, діти 1-4-х класів отримали від своїх вчителів інформацію щодо користі занять фізичною культурою та спортом для більш якісного та надійного функціонування серцево-судинної системи людини.

Кожна дитина отримала завдання – підготувати маленьку інформацію щодо серця людини, а також – вирізати із паперу фігурку у формі серця, з яким діти зробили символічний легкоатлетичний пробіг вулицями селища Придніпровське, що на Нікопольщині. Загалом, дистанція дорівнювала близько півтора кілометри. Але ця акція за участю дітей та їх вчителів привернула увагу багатьох мешканців села до однієї з найбільших проблем зі здоров’ям для сучасної людини.

Очолював своєрідний пелотон “бігунів” вчитель фізкультури Придніпровської ЗОШ Олександр Клименко, який всю дистанцію подолав із олімпійським смолоскипом, а діти – з прапором Національного олімпійського комітету України.
Захід відбувся   у рамках Європейського тижня спорту, що з 23 по 29 вересня проходив в Україні.

Медіа