100 днів до старту IIІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор
01 Жовтня 2019 Поділитися
100 днів до старту IIІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

Вже за 100 днів у швейцарському місті Лозанна розпочнуться IIІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри.

21 вересня олімпійський вогонь освітив одну з центральних  площ міста, а вже 9 січня, під час урочистої церемонії відкриття, ознаменує старт головних Ігор чотириріччя для юних олімпійців віком від 15 до 18 років.

Міжнародний Олімпійський Комітет, штаб-квартира якого,  нагадаємо,  знаходиться саме в Лозанні,  продовжує поширювати  принципи гендерної рівності.  Тож, зимові Юнацькі Олімпійські ігри-2020 зберуть спортсменів  з-понад 70 країн-учасниць: 940 юнаків та 940 дівчат.

Відзначимо, Лозанна неодноразово ставала центром престижних олімпійських змагань. Зокрема, альпійський курорт Сен-Моріц приймав зимові Олімпійські ігри у 1928 та 1948 роках. А вже за 100 днів олімпійські події юнацького форуму проходитимуть по всій Швейцарії та у сусідній Франції.

Лозанна прийматиме змагання з хокею та фігурного катання. Протистояння у   ковзанярському  спорті відбуватиметься на замерзлому озері Сен-Моріц. Слід відзначити, вперше в історії Юнацьких Олімпійських ігор змагання відбудуться на природному льоду.

Змагання з гірськолижного спорту прийматиме Ле-Діаблере, лижні перегони - Валле де Жу, а  Вілларі  -  лижний альпінізм, який дебютує на Олімпійських іграх. Шанувальники  біатлону матимуть змогу відвідати Ле-Тюф, окрім того, у Франції змагатимуться спортсмени у стрибках з трампліну та лижному двоборстві.

Олімпія Боб Ран, найстаріша бобслей-траса у світі, де щороку проходять змагання Кубка світу, у січні  наступного року стане центром санного спорту,  бобслею та скелетону. Відзначимо, саме тут відбудеться дебют жіночих двомісних екіпажів, де Україна також розраховує бути представленою.

Церемонія закриття  Ігор проходитиме 22 січня в Лозанні на Медал-Плаза.

За словами організаторів,  учасники та гості Лозанни-2020 матимуть унікальну можливість як насолодитися спортивними баталіями, так і познайомитися з історією та традиціями Швейцарії.

 

Останнє в медіа