Через рухову активність до олімпійських вершин
01 Жовтня 2019 Поділитися
Через рухову активність до олімпійських вершин

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативою Європейського Союзу проводиться «Європейський тиждень спорту». Популяризація фізичної активності та здорового способу життя є головним пріоритетом і для спортивної громади Тернопільщини.

Користуючись нагодою, Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Тернопільський обласний осередок олімпійської академії України спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. Володимира Гнатюка приєднались до Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Акція «Роби як Олімпійці»  відбулась у загальноосвітній школі № 10 м. Тернопіль,  яку містяни називають кузнею олімпійських кадрів. Випускниками школи є олімпійці, які представляли Україну на ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро – триразова бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах  Олена Кривицька та майстер спорту міжнародного класу з вітрильного спорту Олександр Тугарєв (Бразилія).

Під пильним керівництвом  вчителя-методиста Степана Беднарчука, педагоаг-організатора Володимира Якимчук та завідувача кафедри ТНПУ ім. В.Гнатюка Андрія Огнистого було організовано веселі естафети та вікторини, у яких школярі активно та енергійно брали участь.

Переможці та учасники отримали подарунки від відділення НОК в Тернопільській області.

Медіа