Учні Кропивницького долучилися до активностей Олімпійського тижня
02 Жовтня 2019 Поділитися
Учні Кропивницького долучилися до активностей Олімпійського тижня

Олімпійський тиждень уже став доброю традицією для учнів, батьків та педагогів більшості закладів загальної середньої освіти Кропивницького. Цього року в рамках Олімпійського тижня для школярів проведено низку яскравих і насичених заходів. На деякі з них завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та провідні спортсмени регіону.

Під час Олімпійського уроку в гімназії імені Олени Журливої школярі переглянули відеоролик із яскравими моментами Олімпійських ігор, прослухали розповідь фахівця обласного осередку НОК Миколи Аношкіна про історію виникнення та проведення олімпійських змагань, взяли участь у грі «Брейн-ринг» на спортивну тематику. Учні, які є спортивною гордістю школи, розповіли присутнім про обраний ними вид спорту, свої досягнення і перемоги, продемонстрували здобуті нагороди та показові виступи.

Не менш цікавий та захопливий захід підготували педагоги гімназії імені Тараса Шевченка. На  загальношкільному зібранні учнів і вчителів привітав відповідальний секретар обласного відділення НОК України Вадим Бебко. Під час спортивного фестивалю гімназисти продемонстрували своїм товаришам показові виступи з дзюдо та самбо, художньої гімнастики, аеробіки, взяли участь у змаганнях із футбольного фрістайлу та армспорту, а вчителі визначали найвлучніших у стрільбі з пневматичного пістолета.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Олімпійський урок пройшов для учнів початкових класів. У гості до маленьких школярів завітав майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко. Від відомого велосипедиста діти дізналися багато цікавого про світ спорту та взяли участь в олімпійській вікторині.

Олімпійський тиждень святкували всією дружньою шкільною родиною у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів – ліцей № 19. Спортивне свято традиційно розпочалося із урочистої лінійки, а продовжилося спортивним флешмобом, під час якого школярі презентували свої фізичні здібності. Завершився насичений спортивний день оздоровчими забігами в міському дендропарку.

Також традиційно для загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький цент «Сузір’я» Олімпійський урок проходив на території міської водно-гребної бази. Школярі змагалися у спортивних конкурсах і естафетах, а також перевірили свої знання, відповідаючи на запитання вікторини «Знавець олімпійського спорту».

Кожен учасник вищезазначених заходів, а це майже 2 тисячі школярів, відчув себе справжнім спортсменом-олімпійцем, отримав заряд позитивних емоцій, бадьорості та оптимізму задля підкорення нових спортивних і життєвих висот. На згадку учні отримали сертифікати учасника Олімпійського уроку та сувеніри від НОК України – футболки, зошити, ручки, блокноти лінійки з логотипом заходу, а для використання в роботі навчальним закладам надано методичну  літературу.

Медіа