У Чернівцях відбулись традиційні змагання з бігу «Буковинська миля»
02 Жовтня 2019 Поділитися
У Чернівцях відбулись традиційні змагання з бігу  «Буковинська миля»

29 вересня на Соборній площі у Чернівцях відбулися традиційні відкриті змагання «Буковинська миля» та чемпіонат України з бігу на 1 милю.

Утретє поспіль чемпіонат України з бігу на 1 милю і відкриті змагання «Буковинська миля» виграв Володимир Киц.  Серед жінок перемогу святкувала Діана Ткаченко.

Почесним гостем заходу став  зірковий веслувальник – дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Чебан, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, голова Асоціації готельєрів Чернівців Андрій Брязкало. Нагадаємо,  головним організатором змагань є ще один відомий олімпієць, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області, віце-президент Федерації легкої атлетики України, чемпіон світу з легкої атлетики Іван Гешко.

Національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі. Іван Гешко провів веселу розминку з юними учасниками перед стартом.

Традиційно серед всіх учасників були розіграні 3 велосипеди та інші призи. Також призи вручили наймолодшій учасниці  - 4-місячній доньці майстра спорту з легкої атлетики Марії Руснак-Дашкевич та чемпіона області з футболу Олександра Руснака,  а також  та найстаршому учаснику  - Танасію Маковійчуку 1949 р.н.

Підбиваючи попередні підсумки «Буковинської милі-2019», Іван Гешко припустив, що за кількістю учасників вона може бути рекордною, подякував за підтримку міській владі і вкотре акцентовано зазначив, що цей проект був би неможливий без найсуттєвішої допомоги співорганізаторів та партнерів.

Співорганізаторами змагань виступили  СК «Гешко», Чернівецька міська рада, відділення НОК України у Чернівецькій області, обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, міське управління освіти, обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Медіа