Чернівці долучились до Європейського тижня спорту
02 Жовтня 2019 Поділитися
Чернівці долучились до Європейського тижня спорту

30 вересня Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 6 Чернівецької міської ради долучилася до Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Захід, присвячений Європейському тижню спорту в Україні, організовано відділенням Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області спільно з вчителями фізичної культури навчального закладу. 
Популяризувати  спорт та здоровий спосіб життя  у навчальному закладі взялися голова відділення НОК України у Чернівецькій області, віце-президент Федерації легкої атлетики України, чемпіон світу з легкої атлетики  Іван Гешко та  відповідальний секретар відділення, заступник голови регіонального осередку Олімпійської академії України Ярослав Галан.
Разом із студентами-волонтерами  Іван Тарасович розповів школярам про олімпійські цінності та провів  олімпійську руханку.

Разом з фото на згадку учасники заходу  отримали заряд бадьорості, а також  пам’ятні подарунки з рук уславленого олімпійця від  регіонального осередку НОК України.

Медіа